sobota, 29 kwietnia 2017

RECENZJA: Trixie Eggtion


Z wyglądu przypomina Running Egg, JollyPets lub Anione. Jest jednak sporo mniejszy ma tylko 12x18cm. Jest tylko jeden rozmiar. Jajo jest dostępne tylko w kolorze pomarańczowym. Pakowane w siateczkę. Materiał z którego jest zrobione niestety nie wiem, ale jest z miękkie. Testowaliśmy jajko tydzień i doszliśmy do wniosku, że mamy już wszystkie niezbędne informacje do napisania recenzji. (Po tygodniu już były dziury i wgniecenia i wszystko co napisałam niżej miało miejsce przez ten tydzień).


Już w pierwszym starciu Frea vs Eggtion (4 miesięczny border collie) Jajo nie wytrzymywało i zaczęły powstawać dziury. Podczas zabawy gdy jajo gdzieś uderzy powstaje zgniecenie. Od dołu jest dziura do której można włożyć np. smakołyki, dziurę można zablokować cienkim plastikowym korkiem. Jednak w zabawie pies łatwo zdejmuje zatyczkę i może ją połknąć. Dlatego dla bezpieczeństwa lepiej wyciągnąć zatyczkę, by później zapobiec katastrofie. Zabawką najlepiej bawić się na dworze, gdyż w domu jest bardzo mało miejsca i pies głośno się zachowuje w trakcie zabawy. Nie polecam tej zabawki dla bardzo aktywnego psa. Zabawka według mnie będzie świetnie się sprawować u yorka, pinczera miniaturowego, szpica lub ras małych. Niestety Fado się do nich nie zalicza, ponieważ także umie je bez żadnego problemu podnieść w pysku.

Cena takiej zabawki w sklepie Fera.pl wynosi 29,10 PLN1 komentarz:

  1. Vasco, choć niepozorny, to pies-demolka. Większość zabawek nie wytrzymuje dłużej niż półtora tygodnia :D Jajo fajne, choć ze względu na jego wytrzymałość raczej nie zdecydujemy się na jego zakup.

    OdpowiedzUsuń