środa, 28 grudnia 2016

RECENZJA: Smycz z firmy HAUEVER !


Hauuu! Doszła do nas prześliczna, duża oraz mocna smycz. Oczywiście mowa tu o smyczy z firmy HAUEVER. Dostaliśmy ją do testów. Zapraszam do czytania! 


Smycz przyszła zapakowana w małym materiałowym woreczek z logo hauever. Dodatkowo dostaliśmy cztery naklejki, dwóch rodzai. Po otwarciu paczuszki bardzo zaskoczył mnie dużej wilkości karabińczyk. Miał on około 8cm. Smycz także jest bardzo szeroka, bo aż 25mm. Długość smyczy to w przybliżeniu 170cm. Sama rączka wynosi 16cmWYGLĄD
Smycz wygląda bardzo estetycznie i stylowo. Kolory dodają charakteru smyczy. Na dworze smycz wygląda bardzo, bardzo soczyście, żywo. Wykonana jest z dużą dokładnością i precyzją. Wszystkie elementy połączone są ze sobą nitami, dzięki czemu nie musimy się bać, że przy mocnym szarpnięciu coś puści. Kolor karabińczyka ślicznie komponuje się ze wzorkiem smyczy. 

Po paru dniach używania smyczy niestety farba na karabińczyku wraz z nitami zaczęła się zdzierać. Przez co nie ładnie wyglądała w późniejszym czasie. Pojawiło się także odrobina rdzy na nitach.


PLUSY
+ Szybka realizacja zamówienia
+ Świetny kontakt z klientem
+ Piękne kolory i wzory
+ Jest bardzo wytrzymała
+ Lekka

MINUSY 
- szybko zdzierają się karabińczyk oraz nity
- cena
- po jakimś czasie widać rdzeMOJA OPINIA
Karabińczyk oraz nity troszkę się zdarły, co niestety bardzo rzuca się w oczy przy użytkowaniu smyczy. Taśma z której jest zrobiona smycz jest bardzo solidnie, mocno zrobiona, myślę że wytrzyma dużo.
 
Jeśli chodzi o cenę to jest to : 45zł
Z firmą jest miły kontakt, więc można pisać wiadomości prywatne z różnymi pytaniami.
Jeśli byłbyś zainteresowany akcesoriami z firmy HAUEVER wejdź w link, który przeniesie cię na ich stronę.

2 komentarze:

  1. Świetna recenzja! Przekonałaś mnie do kupienia tej smyczy. Niestety nie mam tyle hajsu xdd :* Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń