środa, 5 lipca 2017

RECENZJA: Książka "Psie Sprawki" Joanny Krupy


Niedawno zaproponowano nam recenzje książkę pt: "PSIE SPRAWKI" autorki Joanny Krupy. Książka nawiązuje przede wszystkim do adoptowania psiaków ze schroniska. Zapraszam do recenzji!


O KSIĄŻCE
,,Psie sprawki to zbiór psich historii- do płaczu i śmiechu. A także przewodnik po dobrej psiej adopcji, odpowiadający na wszystkie najważniejsze pytania: gdzie szukać czworonożnego przyjaciela, jak się nim zaopiekować, jak go wychowywać, by jemu było dobrze z nami, a nam- z nim. A na początek test dla przyszłego właściciela: sprawdź, jaki temperament powinien mieć twój pupil!" 


Po otwarciu książki widnieją różne zdjęcia i cytaty o psach. Później natkniemy się na spis treści.
- Wstęp
- Psie Historie
- Przewodnik po dobrej adopcji
- Lista schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce


PRZEWODNIK PO DOBREJ PSIEJ ADOPCJI
W tej części książki są zawarte najważniejsze informacje dotyczące adopcji psa, jego wychowaniu czy żywieniu. Poruszony też jest także bardzo ważny temat o groźnych pasożytach. Poza tymi wszystkimi wskazówkami jest Test, w którym znajduje się parę pytań do przyszłego właściciela psa.
( W książce są kody do skanowania )

1. Zanim zdecydujesz się na adopcję
2. TEST: Jaki powinien być pies, którego adoptujesz?
3. Adopcja krok po kroku
4. Pies w domu
5. Jak wychować psa?
6. Żywienie psa
7. Zdrowie psa
8. Ważna walka z kleszczamiW książce opisanych jest 12 historii adopcji ze schronisk. Są momenty wzruszające jak i zabawne. Jest także zamieszczone sporo zdjęć, rysunków. Autorka w bardzo ciekawy sposób tłumaczy poszczególne tematy. Skłania nas to do przemyśleń. Książka jest ułożona estetycznie, przeważają kolory biały, czarny i czerwony.Książka jest bardzo ciekawa, najbardziej spodobały mi się historie psiaków, które w piękny sposób znalazły swoje domy. Polecam osobą szczególnie tym, które myślą o adopcji psa, lub mają i chcą dowiedzieć się więcej. Cena książki to 31.90zł ale warto dodać że pieniądze z kupna książki są przekazywane na schroniska dla zwierząt. Informuje nas o tym autorka na okładce książki. MIŁEGO CZYTANIA!!!


Dziękuję firmie booksenso za możliwość recenzowania książki! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz